VІ - Сәтбаев турнирі!

04.06.2019
VІ - Сәтбаев турнирі!
Академик Қ.И.Сәтпаев атындағы VІ республикалық турнирі өтті!

ҚР қазақ күресі федерациясының Қазақ күресінен 2019 жылға арналған спорттық - бұқаралық іс - шаралардың бірыңғай республикалық күнтізбесіне сәйкес 31 мамыр мен 3 маусым аралығында қазақ күресінен 2003-2004 жылы туған жасөсіпірмдер мен 2004-2005 жылы туған қыздар арасында өтетін Қазақ КСР Ғылым Академиясының Тұңғыш Президенті, Академик Қ.И.Сәтпаев атындағы VІ республикалық турнирі өтті. Павлодар облысы, Баянауыл ауданында өткен респупбикалық турнирде республикадағы аталған салмақтағы балуандардың спорттық дайындығы анық көрінді.

ҚР Президенті Н.Ә.Назарбаевтың Қазақстан халқына Жолдауы "Қазақстан - 2050" Стратегиясын жүзеге асыру, Қазақстан Республикасында ұлттық спорт түрлерін дамыту арқылы салауатты өмір салтын қалыптастыру қағидаттарын насихаттау, жастарды ұлттық спорт түрлерімен шұғылдануға тарту арқылы олардың бойында отансүйгіштік сезімді қалыптастыру, ел халқы арасында достық пен өзара татулық қатынастарды нығайту, Қазақстан Республикасының облыс, қала, аудан, ауылдарында ұлттық спорт түрлерін, оның ішінде қазақ күресін дамытуды кеңінен тарату, Республикада қазақ күресін өркендету арқылы оны ұлттық идея деңгейіне жеткізу және халықаралық аренадағы беделін көтеру мақсатындағы турнир еліміздегі қазақ күресімен шұғылданатын балуандардың ауызбіршілігін қалыптастырды. Турнир өткен аймақтағы қарапайым көрерменнің делебесін қоздырып, алға қойған мақсатына жетті.

Аталған турнирді Қазақстан Республикасының және Павлодар облыстық қазақ күресі федерациялары мен "Баянауыл ауданының дене тәрбиесі және спорт бөлімі ұйымдастырды. Турнирді ҚР қазақ күресі федерациясы мен бекіткен жұмыс тобы және төрешілер алқасына жүктелді.

Жарыс қорытындысы:

38 келі

І ОРЫН - АХМЕТОВ ДИЯС (Баянауыл ауданы)

ІІ ОРЫН - ЖАҚТАЙ МАҚСАТ (Баянауыл ауданы)

ІІІ ОРЫН - ҚАЙРОЛЛИНОВ ЖАНДАРБЕК (Павлодар облысы)

ІІІ ОРЫН - ПШЕМБАЕВ БЕКЕТ (Екібастұз ауданы)

42 келі

І ОРЫН - ҚҰРМАРЖАНОВ БАҚДӘУЛЕТ (ШҚО)

ІІ ОРЫН - АЛИ АЙБОТА (Баянауыл ауданы)

ІІІ ОРЫН - ШАКАР ІЛИЯС (Екібастұз ауданы)

ІІІ ОРЫН - ПЛАН РАХАТ (Ақсу ауданы)

46 келі

І ОРЫН - ЕКПІН САҢЛАҚ (Абай ауданы)

ІІ ОРЫН - МАМЛЯНОВ АҢСАР (Павлодар қаласы)

ІІІ ОРЫН - КАРГУЛОВ МАДИЯР (Қарағанды облысы)

ІІІ ОРЫН - СЕМБАЙ МУХАМЕД (Павлодар қаласы)

50 келі

І ОРЫН - ХИЗАТ АБДЫҒАЛЫМ (Павлодар қаласы)

ІІ ОРЫН - ҚҰСАЙЫН ЖОЛАМАН (Павлодар қаласы)

ІІІ ОРЫН - АЙДАБОЛОВ ДАМИР (Баянауыл ауданы)

ІІІ ОРЫН - УРАЗБЕКОВ МЕЙРХАН (Қарағанды облысы)

55 келі

І ОРЫН - НАКЕНОВ ИСЛАМ (Павлодар қаласы)

ІІ ОРЫН - ОРАЗБЕКОВ ИЛЬДАР (Павлодар қаласы)

ІІІ ОРЫН - ДУКЕНБАЕВ АЛИШЕР (Ақмола облысы)

ІІІ ОРЫН - КОШЛЯ ДАНИЛ (Павлодар ауданы)

60 келі

І ОРЫН - ТУЛЕН ҚАДЫРБЕК (Қарағанды облысы)

ІІ ОРЫН - ЖУМАБЕКОВ ИСЛАМ - (Ақтоғай ауданы)

ІІІ ОРЫН - ҚАЙРАТ ОЛЖАС (Екібастұз ауданы)

ІІІ ОРЫН - ҚАНАТОВ ТАБИҒАТ (Павлодар қаласы)

66 келі

І ОРЫН - ДЮСЕМБАЕВ БЕКТЕМІР (павлодар қаласы)

ІІ ОРЫН - ҚАБИБОЛЛА АЙТЧАН (Павлодар қаласы)

ІІІ ОРЫН - АҚМЕТКАРИМОВ АДИЛБЕК (Майқайың ауданы)

ІІІ ОРЫН - СОВЕТ НУРДАУЛЕТ (Ақмола облысы)

73 келі

І ОРЫН - ДОСМҰРЗАЕВ ТУЛЕГЕН (Қарағанды облысы)

ІІ ОРЫН - БЕКЕТ МАДИ (Павлодар қаласы)

ІІІ ОРЫН - КАБДУЛОВ БАУРЖАН (Майқайың ауданы)

ІІІ ОРЫН - ШАЛАБАЕВ МАҚСАТ (Абай ауданы)

+73 келі

І ОРЫН - КОВТУН НӘБИ - (Қарағанды облысы)

ІІ ОРЫН - АЙТЖАНОВ АЛИХАН (Павлодар облысы)

ІІІ ОРЫН - ЕРТІСОВ АБЫЛАЙ (Семей қаласы)

ІІІ ОРЫН - ОНАЙБЕКОВ АЙДАР (Қарағанды облысы)

Қыздар

48 келі

І ОРЫН - БИАДІЛ АЯЖАН (Алматы облысы)

ІІ ОРЫН - ШЫНАРБЕК КҮНСАЯ (Ақсу ауданы)

ІІІ ОРЫН - ЛАДЫГАН АЛЬБИНА (Павлодар облысы)

ІІІ ОРЫН - АМАНТАЙ ЖАНЕЛ (Қарағанды облысы)

52 келі

І ОРЫН - ТАЛАПХАНОВА ДИАНА (Абай ауданы)

ІІ ОРЫН - КАПСАЛЯМ ЖАМИЛИЯ (Павлодар облысы)

ІІІ ОРЫН - ОЛЖАБАЙ ЖАДЫРА (Банауыл ауданы)

ІІІ ОРЫН - УСУКБАЕВА КАМИЛА (Қарағанды облысы)

Жарыс хаттамасы: 38, 38-1, 42, 42-1, 46, 46-1, 50, 50-1, 55, 55-1, 60, 60-1, 66, 66-1, 73, 73-1, +73, +73-1,

қыздар 48, 48-1, 52, 52-1

Теги: beldesu

Спонсоры и партнеры